سیاسی_اجتماعی_فرهنگی_مذهبی.ورزشی


وزارت دفاع برای مردم روستای زلزله‌زده قلعه‌داری کرمانشاه 50 واحد مسکونی می‌سازد

  به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که به منظور بازدید از مناطق زلزله‌زده غرب کشور به روستای قلعه‌داری کرمانشاه رفته است، ضمن گفت‌و‌گو با مردم این روستا، در جریان مشکلات و کمبودهای آنها قرار گرفت و در پی درخواست مردم، دستور ساخت 50 واحد مسکونی توسط وزارت دفاع تا مرحله سفت‌کاری را برای مردم این روستا صادر کرد.

وزیر دفاع همچنین کلنگ آغاز ساخت این 50 واحد مسکونی را با حضور مردم این روستا و جمعی از مسئولان منطقه به زمین زد.

در حاشیه این مراسم امیر سرتیپ حاتمی با «یوسف» یکی از کودکان این روستا که در زلزله پدر و مادرش را از دست داده بود دیدار و با وی ابراز همدردی کرد.تاریخ : شنبه 2 دی 1396 | 23:00 | چاپ | نویسنده: سرباز ولایت | نظرات (2)
نظرات (2)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
پنج‌شنبه 28 دی 1396 ساعت 15:00
+ ذاکر
سلام. وبلاگ منظم به روز رسانی نشده.به روز رسانی وبلاگ و وب سایت می بایست به صورت روزانه و با اخبار متنوع به روز بشود تا بتوانید مخاطبین لازم را جذب نمایید.صرف ایجاد وبلاگ و وب سایت مطرح نیست بلکه با بازنشرمطالب بتوانیم اهداف مورد نظر را به مخاطبین منتقل نماییم. چنانچه وبلاگ و وب سایت نتواند نیازمندی های مخاطب را (تنوع اخبار) را پاسخ دهد یقینا مخاطب رغبتی برای مراجعه بعدی به وبلاگ و وب سایت نشان نخواهد داد.در این زمینه انتظار بیشتری وجود دارد. موفق باشید.
امتیاز: 0 0
پاسخ:
باعرض سلام.ممنون از اعلام نظریه.با توجه به عدم دسترسی به. اینترنت امکان به روز رسانی وجود نداشته.انشاا.. منبعد به روز رسانی منظم تر خواهد شد.
دوشنبه 25 دی 1396 ساعت 11:29
+ ذاکر
سلام. به روز رسانی نامنظم بوده و ارزیابی وبلاگ خیلی پایین آمده. به روز رسانی به صورت روزانه یا یک روز درمیان انجام بشود. موفق باشید.
امتیاز: 0 0
(0 لایک)
.: Weblog Themes By Slide Skin:.